Додаю сайт в Google та Яндекс
Встановлюю на сайт лічильник
Додаю соціальні кнопки на сайт
Роблю посилання на соц. групи
Вітаю Вас! Мене звати Роман Левченко. Про себе та свій досвід роботи у сфері розроблення та створення веб-сайтів я трохи написав
Вам може здатися, що процес замовлення веб-сайту досить складний і трудомісткий, але насправді це зовсім не так. Трохи нижче я докладно розписав від "А" до "Я", як саме відбувається створення сайту і що для цього необхідно зробити.
І так ... що необхідно для створення сайту і як зробити замовлення? Все детально описано тут:
1. Виберіть дизайн сайту
та безкоштовні бонуси
Я періодично створюю і додаю нові варіанти веб-дизайну. Тож, рекомендую слідкувати за оновленнями сторінки із варіантами дизайнів, на той випадок, якщо вам заманеться змінити дизайн вже створеного сайту на новий, або просто оновити набридший вам зовнішній вигляд вашого інтернет-ресурсу.
Ознайомитися з послугою заміни дизайну і дізнатися її вартість можна на сторінці з цінами.
2. Для дистанційного замовлення сайту (для всіх міст України), надішліть листа на мій E-mail (дивіться контакти), в якому:
а) вкажіть номер дизайну, що сподобався вам (або зробіть простий малюнок свого дизайну*), необхідні бонуси та додаткові послуги;
б) додайте текст для сторінок вашого сайту, написавши його в самому електронному листі або у Word файлі. Це може бути: опис ваших послуг; інформація про вас або про вашу компанію; ціни на послуги, що ви надаєте або вартість ваших товарів і т. і.);
в) прикріпіть фотографії для сайту. Рекомендую відправляти фото і зображення у максимальному розмірі. При необхідності, я підкоригую їх сам (зменшу, обріжу і т. д.);
г) вкажіть контакти для мене (ваші П.І.Б. та номер мобільного). Додатково, ви можете вказати ваш скайп або міський номер;
д) додайте контактну інформацію, яку потрібно розмістити на сайті;
е) вкажіть посилання на ваші групи у соціальних мережах для сайту (Вконтакте; Одноклассники; Facebook; Twitter; Google+; ...).
Приклади, як краще оформити електронного листа для замовлення створення сайту знаходяться
Якщо ви хочете замовити сайт при зустрічі, можете завантажити текст і фотографії на флешку і взяти її з собою.
Чому я не пишу тексти для сайтів?
Погодьтеся, що наданий вами текст допоможе уникнути зайвого редагування і додаткових витрат часу на розробку самого сайту. Наприклад, якщо його напишу я, а він вам не сподобається, зрозуміло, вам захочеться, щоб я його доповнив, вкоротив або взагалі повністю переробив. Так я можу сидіти над текстом і тиждень, і два. А ви спокійно можете доручити цю роботу своєму секретарю або написати пару абзаців про себе і ваші послуги, не витративши на це і години. Тим більше, хто як не ви самі зможе детально описати те, чим саме ви займаєтеся з усіма нюансами:
- сфера вашої діяльності, процеси виконання роботи і т. і.;
- технічні характеристики (прилади; інструменти; інше);
- додаткова інформація про ваші послуги і товари;
- особиста інформація та самі найкращі якості, котрі присутні вам, вашій фірмі або компанії.
Якщо ви забажаєте, я безкоштовно:
- зроблю перевірку тексту на правопис за допомогою спеціального сервісу;
- виділю пункти та заголовки тексту, щоб він був візуально приємним для читання;
- з тексту кожної сторінки виділю самі значущі ключові слова. Вони будуть поміщені в титульних назвах сторінок, які відображаються у результатах пошуку пошукових систем. Кожна сторінка буде мати свою унікальну назву, що цінують Google і Яндекс.
3. Я перевіряю отриманий лист і надсилаю вам рахунок у розмірі 50% від вартості замовленого сайту.
Передоплату у 50% беру від уникнення "порожніх замовлень". Тобто, якщо клієнт замовив створення сайту, я повністю виконав його замовлення, а він взяв і вирішив, що сайт йому не знадобиться. Тож пробачте, але створення сайтів та інші послуги тільки по передоплаті.
Я чітко дотримуюся вказаних мною цін і ніколи не завищую вартості своїх послуг. Тобто, якщо на сторінці з цінами зазначено, що сайт коштує 350 грн, саме стільки я і візьму за його створення. Всі ціни є актуальними по сьогоднішній день. Пропоную способи оплати: банківський переказ; Western Union; готівкою при зустрічі з видачею квитанції. При оплаті через банк, я починаю створення сайту тільки після надходження коштів на мій особистий рахунок.
Після того, як сайт буде створений, я розміщую його на своєму тестовому хостингу і демонструю його вам.
4. Після демонстрації та перевірки працездатності сайту, ви сплачуєте інші 50% суми і я розміщую сайт на вашому хостингу з вашим доменним ім'ям.
Що таке хостинг та доменне ім'я?
Хостингом називається FTP сервер (віртуальне сховище), на якому будуть зберігатися файли вашого сайту, тобто:
- сторінки створеного сайту у форматі .html;
- додаткові файли, котрі необхідні для правильної роботи сайту;
- зображення та фото, що знаходяться на сторінках вашого сайту.
Про доменне ім'я. Для наглядного прикладу візьмемо мій сайт - site350.com. Доменне ім'я - це "site350", а ".com" - це доменна зона. Для вашого сайту ви можете вибрати будь-яке вільне доменне ім'я англійською (приклад: gruzok.com.ua, flashmobile.kiev.ua) та українською або російською чи мовою (приклад: електромобілі.com.ua, онлайн.in.ua). До речі, кириличні (українські і російські назви) підтримуються доменними зонами з позначкою "IDN" (Internationalized Domain Names).
Для створення сайту, за допомогою котрого ви будете надавати послуги або продавати товари на території України, підійдуть наступні українські доменні зони: .COM.UA; .IN.UA; .CO.UA; .ORG.UA; .NET.UA; .BIZ. UA. Для сайту, чий офіс територіально знаходиться у певному місті, і який не збирається розширюватися створюючи філії в інших містах, кращими будуть регіональні доменні зони. До прикладу, якщо ви власник перукарні або фотограф і надаєте послуги тільки у Києві, для вашого веб-сайту підійде доменна зона .KIEV.UA; для Харкова - .KH.UA; відповідно для міста Одеса - .OD.UA і т. д..
Перевірити вільні доменні імена і замовляти хостинг я раджу
Це не реклама, просто я вже давно працюю із цією компанією і дуже задоволений якістю її послуг та хостингу. До речі, мій сайт, на якому ви зараз перебуваєте, розміщений на їх серверах, а доменне ім'я (site350) я теж реєстрував у цій компанії. Як бачите все працює як годинник, без жодних збоїв. Також можу запропонувати хостинг зі знижками від Ukraine.com.ua!
Розповім вам о декількох плюсах, якими володіє цей хостинг-провайдер:
- швидка технічна підтримка з адекватними співробітниками, що мене дуже порадувало, коли я вперше звернувся до них у зв'язку з перенесенням свого сайту на їх хостинг. Співробітники технічної підтримки грамотно і докладно пояснили, що для цього потрібно і безкоштовно допомогли у декількох технічних питаннях;
- захист сайту від DOS атак. Це велика рідкість у хостинг-провайдерів. Вона забезпечує захист від проникнення зловмисників на ваш сайт за засобами ДОС;
- додатковий захист для входу у ваш хостинг акаунт. Безкоштовно можна налаштувати вхід в особистий кабінет через додатковий пароль, котрий приходить до вас на мобільний телефон (досить цікава і корисна річ);
- домени реєструються на протязі доби, тобто дуже швидко;
- можна замовити пробний, безкоштовний хостинг на п'ять днів. Ця послуга надається для того, щоб клієнт зміг переконатися, що хостинг дійсно надійний і ефективний;
- дуже демократичні і невисокі ціни;
- хостинг дозволяє швидко завантажувати сторінки сайтів, що цінується у Google і Яндекс.
В принципі, ви можете трохи зекономити і скористатися безкоштовним хостингом або конструктором сайтів онлайн, за допомогою яких можна безкоштовно створити сайт, але існує кілька вагомих мінусів цього "безкоштовного задоволення", про які я докладно розповів на сторінці мого сайту з питаннями.
Якщо ви скористалися моєю порадою та замовили хостинг з доменним ім'ям у Ukraine.com.ua, мені знадобляться E-mail і пароль від вашого акаунта у панелі управління, щоб завантажити і повністю налаштувати сайт на FTP-сервері. По закінченню цих двох операцій, котрі в загальній складності займуть не більше години, я відразу повідомлю вам, що всі роботи по створенню сайту виконані і ви стали власником власного веб-ресурсу. Після цього ви міняєте пароль на новий і насолоджуєтеся своїм особистим сайтом.
Якщо ви не знаєте який пакет хостингу необхідний для вашого сайту, я завжди буду радий допомогти. В основному, для сайту з 1-50 сторінками, якщо це не сайт фотографа із сотнею фото розміром по 5 мб кожне і більше, відмінно підійде 1-й пакет хостингу "Економ".
Для вашої зручності, замовити хостинг, підібрати доменне ім'я та налаштувати додатковий захист від злому вашого акаунта, цілком безкоштовно можу я. Після розміщення і повної настройки сайту на сервері я просто передаю права на володіння доменом і хостингом вам.
Усі перелічені пункти цілком можливо здійснити на протязі одного дня. Якщо ви замовите створення сайту з ранку, сайт може бути готовий вже на наступний день або навіть до вечора. Усе залежить від кількості сторінок сайту, наповнення і черги на створення інших сайтів.
* Якщо вас цікавить створення сайту з власним дизайном, можете надіслати на мій Email простенький або детальний ескіз сайту, намалювавши його на аркуші паперу та відсканувавши або створивши його у будь-якій програмі пов'язанії з графікою. Чим простіше буде дизайн, тим менше буде вартість створення сайту. Для фотографів я можу зробити сайт з фотогалереєю робіт. Один з варіантів галереї: при натисканні на фото, вони будуть повнорозмірно відкриватися у новому вікні. Також я створюю прості інтернет-магазини за невисокими цінами.
• Скільки часу потрібно, щоб сайт потрапив у Google та Yandex?
• Чи можливе створення сайтів для всієї України?
• Мінуси безкоштовного хостингу і безкоштовних сайтів.
• Чому створення сайтів відбувається так швидко?
• Які гарантії я даю, що сайт буде працювати правильно?
• Чому я виконую створення сайтів так дешево?
• Чого потрібно остерігатися при виборі розробників сайту?
• Як деякі розробники сайтів можуть зіпсувати бізнес?
• Корисні відповіді на ці та інші питання знаходяться