Дизайни для сайтів:
Якщо ви захочете, з будь-якого дизайну я можу видалити будь-який елемент, який вам не знадобиться, приміром: посилання на групи у соціальних мережах; кнопки лайків та рекомендацій від соціальних сервісів; слоган і т. д.. Також я можу вставити ваші елементи (фото, написи і т.д.) у будь-яку частину сайту.
Припустимо, що у вас є групи тільки в одній-чотирьох соціальних мережах з п'яти (Вконтакте, Facebook, Однокласники, Twiter і Google), я можу залишити посилання саме на них, видаливши інші.
Замість "www.Ваш-сайт.com" буде розміщений ваш логотип, назва вашої компанії або адреса вашого веб-сайту.
На сторінках вашого сайту можуть знаходитися товари, фотографії, контакти, інформація про вас чи ваші послуг і т. д..
Кожен варіант веб-дизайну може містити в собі необмежену кількість сторінок.
Якщо вам сподобається який-небудь елемент з одного дизайну, його можна буде вставити у інший дизайн (панель навігації, кнопки і т.д.). Також я можу змінити колір дизайну, тобто якщо вам сподобався дизайн 1, а колірна схема з дизайну 9, я з легкістю можу змінити колір дизайну 1 на колірну схему дев'ятого дизайну або навпаки. Якщо немає необхідної колірної схеми (допустимо коричневою або рожевої), я можу створити дизайн з рожевими або коричневими тонами. Головне, щоб Ви сміливо казали, що вам подобається у дизайні, а що ні.
Перш ніж вибрати дизайн сайту, рекомендую подивитися приклади з результатом замовлення веб-сайту та з розрахунком вартості сайту:
Якщо вам не сподобався жоден варіант веб-дизайну, я можу спробувати створити сайт з вашим дизайном. Але для цього мені потрібен графічний приклад того, як повинен виглядати сайт. Надішліть ссилку з вже існуючим веб-сайтом на мій Email і я відповім Вам, чи зможу зробити подібний сайт.
Щоб подивитися варіант веб-дизайну натисніть на картинку з його видом (відкриваються у новому вікні):
Новое! Дизайни для фотографів (та звичайних сайтів):
Інші варіанти дизайнів (нові знизу):
Незабаром я додам ще декілька варіантів дизайнів.