Створення сайтів для фотографів (дистанційно) для всієї України:
За вашим бажанням, з усіх дизайнів видаляються будь-які непотрібні вам елементи, наприклад: слоган; кнопки лайків, посилання на певні або всі соціальні мережі; т.д..
У будь-яке місце кожного дизайну можлива вставка необхідних вам додаткових елементів (фотографії, логотип, контакти, слоган, акції і різні тексти).
Якщо у вас немає власного логотипу, замість нього можна вставити напис з адресою вашого сайту (наприклад: www.Pupkin.com) або Ваше ім'я (наприклад: Фотограф Іван Пупкін).
В панель навігації (крім сторінок "портфоліо", "контакти", "ціни на послуги" і т.д.) можуть бути додані інші посилання на нові сторінки і кожен веб-дизайн може мати в собі необмежену кількість сторінок.
Можлива вставка будь-якого елементу з одного дизайну в інший (кнопки і панель навігації; нижня, верхня частина сайту або фон; оформлення окремих частин сайту і т.д.) та зміна кольору дизайнів на відповідну вам кольорову схему.
Якщо ви не знайшли потрібний вам варіант дизайну - відправте на мій Email зразок вашого дизайну або посилання на вже існуючий сайт, який вам подобається, я відповім чи зможу я зробити подібний сайт.
Ціни на створення сайтів (недорого від 350 грн) залежать від кількості сторінок і фотографій, що додаються на сайт. Кожному своєму клієнтові я називаю точну вартість і терміни розробки (зазвичай від 1 до 4 днів) індивідуально, так що не бійтеся і запитуйте.
Для замовлення сайту достатньо надіслати на мою поштову скриньку (заздалегідь зідзвонившись зі мною) Ваші фотографії та іншу інформацію, яку необхідно розмістити на сторінках веб-сайту.
Якщо у Вас є які-небудь питання на рахунок створення і розробки сайту, не соромтеся і сміливо телефонуйте або пишіть на Email.
Щоб подивитися дизайн натисніть на картинку з його видом (відкриється в новому вікні):
Незабаром я додам ще декілька варіантів дизайнів.