Необхідне створення сайт-візитка у Києві недорого, ціни на яке повністю влаштують вас? Радий запропонувати недороге створення сайту за невисокими цінами для будь-якого населеного пункту в Україні за засобами дистанційного створення та розробки сайтів. Замовити сайт візитку (Київ) дуже просто, легко та зручно. Для замовлення вам буде потрібен тільки текстовий файл Word, у який необхідно помістити інформацію, котра буде розміщена на вашому сайті-візитці (дивіться сторінку з прикладами замовлень сайту). Створений файл потрібно буде відправити до мене на Email, після чого я зроблю прорахунок вартості сайту-візитки Київ та виставлю рахунок у половину суми на його створення.
За часом, сайт (Київ) виготовляється на протязі 1-2 днів від моменту замовлення сайту. Що стосується цін, вартість створення сайтів візиток починається від 350 грн. Можливий варіант, що ціна на сайт-візитку буде нижче, але при цьому ваш сайт візитка буде мати самий простий дизайн та кількість сторінок до 3-х штук.
Якщо у пошуковій системі ви шукали "створення сайт-візитка Київ" й знайшли мій веб-сайт, рекомендую ознайомитися з інформаційними сторінками мого сайту щодо створення та виготовлення сайтів-візиток, а саме: сторінку з цінами, послугами, безкоштовними бонусами та способом замовлення сайту-візитки у Києві. Упевнений, що всі інформаційні дані на моєму сайті знадобляться вам у виборі веб-дизайнера по створенню сайтів. Так само сподіваюся, що вам сподобаються безкоштовні бонуси та ціни на створення сайту-візитки у Києві.
Сайт-візитка Київ недорого - це одна з моїх основних послуг, оскільки багато підприємців та приватні організації зараз звертають велику увагу на ціни на створення сайту-візитки Київ, так як під час економічної кризи не кожен може дозволити собі купити дорогу сайт-візитку.

Создание сайтов Карта сайту