На цій сторінці я розміщую питання, які найчастіше задають мені або ті, відповіді на котрі вважаю важливими при виборі веб-розробника. Якщо у цьому списку ви не знайшли питання, відповіді на котрі цікавлять вас - питайте сміливо і не соромлячись, я завжди буду радий вам допомогти.
• Чого варто остерігатися при виборі веб-розробника і як неграмотне створення сайту може нашкодити вашому бізнесу?
Одразу попереджаю, я не кажу, що всі компанії або приватні веб-розробники погані або шахраї, просто ви випадково можете наткнутися на одну з тих фірм, котра з легкістю зруйнує ваш онлайн-бізнес, виконавши створення сайту недобросовісно. Це можливо, якщо при створенні сайту розробник використовує текст, скопійований з інших інтернет-ресурсів або намагається унікалізувати тексти (унікальний текст цінується пошуковими системами) за допомогою заміни українських і російських букв (а, е; с; т. д.) на англійські (a - "ей"; e - "і"; c - "сі"), які ідентичні при написанні. Через такі махінації ваш сайт може опинитися у чорному списку Гугла та Яндекса або його оцінка буде істотно занижена. Також розробники можуть використовувати текст, придбаний на біржі статей, де теж не виключено шахрайство, але вже з боку продавців текстів. Тому рекомендую використовувати текст, котрий написаний особисто вами, щоб уникнути варіант із копіюванням, що негативно позначається при просуванні сайту в пошукових системах.
Щодо технічної частини, бувають випадки, коли веб-розробник спеціально блокує сайт від індексації Google та Yandex, щоб взяти з вас гроші на його розкрутку, а після поступово відкриває доступ для сканування сайту пошуковими системами, заявляючи, що реклама подіяла.
На сьогоднішній день існує безліч способів шахрайства при створенні і розкрутці сайтів, яким я є не прихильником, так як люблю робити свою роботу якісно і з чистою совістю.
• Чим поганий безкоштовний хостинг і безкоштовні онлайн-конструктори сайтів?
Величезний мінусом безкоштовного хостингу і онлайн-сервісів по створенню безкоштовних сайтів є те, що сайт, який був створений на цьому сервісі належить не його творцю, а власнику хостингу і домену, тобто якщо ви добре розкрутите веб-сайт, а після захочете змінити рід діяльності, продати свій сайт за непогану суму не зможете, так як він буде належати не вам.
Другий мінус - це реклама, яка розміщена на таких безкоштовних хостингах, відключення якої коштує тих же грошей, що і покупка надійного, платного хостингу.
Третій і найголовніший недолік - це той випадок, коли безкоштовний хостинг закривається або стає банкрутом і ваш сайт пропадає разом із ним. Також ви втрачаєте клієнтів, які запам'ятали адресу вашого сайту і рекомендували його своїм друзям і знайомим, а найгірше назавжди розпрощаєтеся із грошима і працею, вкладеними у розкрутку сайту, які вам, на жаль, ніхто не поверне.
Тепер питання, пов'язані з моєю діяльністю.
• Чи можливе створення сайтів для всієї України?
Так. Я без проблем створюю сайти і розміщую їх на хостингу дистанційно для будь-якого куточка України.
• Чому створення сайтів відбувається так швидко?
Для створення сайтів я все готую заздалегідь: розробляю веб-дизайн; створюю файли, котрі необхідні для налаштування та правильної роботи сайтів; швидко налаштовую хостинг, котрий рекомендую з власного досвіду (ukraine.com.ua).
• Які гарантії я даю, що сайт буде працювати правильно?
Всі створені мною сайти на 100% робочі. Вони правильно відображаються у всіх відомих інтернет-браузерах: FireFox; Opera; Google Chrome; Safari; Internet Explorer і т. д..
• Чому мої сайти коштують так дешево?
Маючи все необхідне для розробки веб-дизайну і для створення повноцінних сайтів, мені набагато зручніше і приємніше працювати у себе вдома, ніж бути власником непотрібного мені офісу та мати додаткові витрати, пов'язані з його орендою. Зі своїми клієнтами я можу зустрітися у зручний їм час у теплому і затишному кафе, де можна випити по чашечці кави і поговорити про мої послуги. Якщо для зустрічі у вас немає часу або особливої необхідності, у мене є можливість поспілкуватися по скайпу, мобільному або через E-mail.
Я мінімізував усі витрати, пов'язані із своїм особистим бізнесом, саме тому пропоную створення повноцінних сайтів за невисокими цінами.
• Скільки часу потрібно, щоб створений мною сайт потрапив в пошукові системи Google і Yandex?
Цей процес називається індексацією. Для Google я відправляю карту вашого сайту, індексація якого займе від 1 до 14 днів.
Що стосується Яндекса, період появи сторінок вашого веб-сайту в його пошуковій видачі може зайняти до місяця.
• Як прискорити індексацію сайту, одночасно отримати відвідувачів і підвищити пошукову видачу у Гуглі та Яндексі?
Розміщуйте активні гіперпосилання на свій сайт разом з невеликими, унікальними статтями (текстами) з інших інтернет-ресурсів, які є авторитетними для Google (сайти з високим pagerank; соціальні закладки; соц. мережі; дошки оголошень і т. і.).