Приклад замовлення створення веб-сайту № 2.

Приклад замовлення № 2 зі вставкою ваших елементів у дизайн сайту, видаленням непотрібних вам елементів дизайну, розміщенням посилань зі сторінки "Каталог товарів" на інші сторінки з категоріями конкретних товарів, на яких будуть розміщені товари без таблиці та заміна кольору самого дизайну на ваш:

Цей приклад також як і перший приклад замовлення веб-сайту розміщений на моєму пробному хостингу. У сайт я вставив посилання на свої групи та прикріпив свій фавікон. Ваш веб-сайт буде розміщений у вас на хостингу, з посиланнями на ваші соціальні групи і з унікальним, створеним мною фавіконом.
Я змінив колір лічильника під дизайн сайту. Зараз він не працює, тому що він на моєму пробному хостингу, але на вашому сайті буде показувати скільки людей відвідало ваш сайт.
Далі я трохи відредагував всі фото та помістив їх у рамочки, щоб вони виглядали красиво.
Якщо ви будете замовляти веб-сайт з каталогом товарів, заздалегідь повідомте, який повинен бути розмір фотографій. Якщо ви не розбираєтеся у розмірах (пікселі), я надішлю вам два-три приклади з різними розмірами картинок і ви оберете відповідний.
Ось результат другого прикладу замовлення створення сайту (щоб подивитися, натисніть на картинку):

Обчислення вартості сайту: 7 сторінок + 19 фото (включаючи 2 елементи) у загальній складності + таблиця (9х2) = 500 грн.