Приклад замовлення веб-сайту.
Припустимо, що вам необхідний сайт для перукарні з невеликим каталогом товарів, кількома інформаційними сторінками та списком послуг з цінами. Перукарня - це просто приклад. Тематика для вашого сайту може бути абсолютно будь-яка, від сайту з однією сторінкою про вас, до інтернет-магазину на 10000 сторінок з продажу одягу або побутової техніки і т. д..
Наприклад, для вашого сайту ви зареєстрували доменне ім'я (адреса сайту): "Parikmaxer.kiev.ua".
Про доменне ім'я та хостинг, їх реєстрацію та навіщо вони потрібні для сайту, я докладно розповів у 4 пункті:
Цей приклад на російській мові, але я створюю сайти і на українській. І так, щоб замовити створення сайту, додайте текст, вставте фотографії та всю необхідну інформацію для вашого сайту у текстовий документ Word та відішліть його на мій Email (дивіться сторінку "контакти"):

Оскільки це просто приклад замовлення сайту, я розмістив його на своєму пробному хостингу, вставив посилання на свої групи та додав свій фавікон. Ваш сайт буде розміщено на вашому хостингу з посиланнями на ваші групи та унікальним фавіконом.
У лічильнику поміняв колір під дизайн сайту. Зараз він не робочий, але на вашому сайті буде показувати точну кількість відвідувачів.
Ще я трохи відредагував фотографії, щоб на сайті вони виглядали красиво.
Задав колір таблиці сайту під дизайн та вставив у неї трохи відредаговані фотографії товарів розміром 300х300 пікселів. Якщо ви будете замовляти сайт з каталогом товарів, повідомте заздалегідь, який саме має бути розмір фото. Або я можу скинути вам пару прикладів з розмірами, а ви вже зможете вибрати самі.
Ось що вийшло у результаті замовлення сайту (натисніть на картинку, щоб подивитися):

Обчислення вартості сайту: 4 сторінки + 14 фото (у загальній складності) + таблиця (9х2) = 400 грн.