Мене звати Роман Левченко і я радий вітати Вас на своєму сайті!
Про мене.
Мені 32 роки. Я займаюся розробкою та створенням сайтів з 2004 року. Спочатку, я створював сайти для особистого користування, а точніше, для свого невеликого бізнесу з продажу товарів і надання послуг.
На деяких з особистих сайтів (їх трохи менше 10) розміщую рекламу від Google і додатково рекламую свої послуги, як веб-розробника.
Про мої пізнання у сфері розробки веб-сайтів і про те, що я можу запропонувати вам.

Протягом усього часу, з моменту першої думки про створення власного інтернет-ресурсу і по сьогоднішній день, я активно цікавлюся новинами і свіжою інформацією про оптимізацію, просування і розробку веб-сайтів. Всі свої знання я застосовую на практиці, створюючи тільки якісні, оптимізовані і на 100% робочі сайти для своїх клієнтів, котрі потребують у власному веб-сайті, відвідувачі якого зможуть легко ознайомитися з інформацією, розміщеною на його сторінках в будь-який зручний їм час, з будь-якої точки світу де є підключення до Інтернет.

Від себе додам.

Всім відомо, що людина робить свою роботу добре, якщо вона йому подобається. Для мене, створення і розробка сайтів - це не просто заробіток, але ще й праця, котра приносить мені задоволення.
Я не обіцяю того, чого не можу зробити й не кажу про те, чого не знаю. Всю інформацію, яка знаходиться у мене на сайті я додав сам, витративши на її пошуки і вивчення більш ніж 8 років свого життя.
Свою роботу я ніколи не залишаю на потім, роблю її грамотно, відповідально і максимально якісно. У цьому ви зможете переконатися, замовивши у мене професійно виготовлений сайт, який в майбутньому подарує вам нових клієнтів з системи Інтернет.

Сподіваюся, що незабаром побачу Вас у числі своїх клієнтів.