Ціни на створення сайтів.

Кожен пакет зі створення сайту включає в себе
Ціни на створення сайтів від 21 сторінки та вище прораховуються індивідуально.
Сторінки сайту можуть містити в собі: інформацію про вас (вашу компанію); опис послуг та товарів; портфоліо виконаних робіт; ціни на товари та послуги; ваші контакти; т. д..

Таблиці з цінами послуг та товарів мають подібний вигляд, як у мене на сайті (колір підбирається під дизайн сайту). Розмір таблиці 15 х 10 включає в себе розміри таблиць від 2 х 1 або 1 х 2.

Фотографії, що входять у пакети сайтів, можуть бути розподілені по сторінках сайту або включені в таблицю з цінами, як ви побажаєте. Наприклад: 3 фото на одній та 2 на іншій сторінці; по одному на кожній; усі у таблиці; т. д..
* Редизайн сайту - це заміна зовнішнього вигляду вашого інтернет-ресурсу на один з моїх варіантів дизайну для сайтів. Ціна залежить від кількості сторінок та наповнення сайту.
** Реєструю на вас хостинг, який необхідний для вашого сайту та обране вами доменне ім'я. Після розміщення та налаштування сайту на хостингу, передаю права на володіння вам.
Безкоштовна послуга діє тільки при замовленні хостингу та доменного ім'я у компанії Ukraine.com.ua:
*** Додавання однієї послуги або товару без фотографії у таблицю понад 15х10, тобто з 16-го рядка.

****  Добавление товаров в таблицу (фото могут быть разных размеров - больше или меньше). Пример таблицы:
***** Додавання однієї фотографії на сторінку сайту або додавання одного фото товару без таблиці:
М'яч футбольний, шкіряний.
Виробник: ... Ціна: ...
Букет складається з: ...
Ціна: ...
****** Створення груп у соціальних мережах (Вконтакте; Одноклассники; Facebook) та акаунтів в Twitter та Google+. Аккаунт в Google+ додатково необхідний для виведення фотографії власника сайту у результатах пошуку Google (детальніше дивіться на сторінці з безкоштовними бонусами до сайту).

******* Статистика Google Analytics показує докладну статистику відвідувань користувачами вашого сайту. Припустимо, з якого сайту відвідувач перейшов на ваш сайт або по якому ключовому запиту він зайшов на ваш сайт у пошуковій системі, скільки часу пробув на вашому сайті та відвідав сторінок сайту.

******** Ви можете навести приклад веб-дизайну сайту, який вам подобається. Ціна сайту з розробленням вашого дизайну залежить від складності виконання. Чим простіший буде дизайн, тим дешевше буде вартість створення сайту. Якщо веб-дизайн буде дуже простим, можливо, що розробка сайту з вашим дизайном обійдеться дешевше, ніж створення сайту з прикладами моїх дизайнів.